| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 660 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Priemer dýzy | 10 mm |
| Šírka rukoväte | 140 mm |
| Priemer piestnej tyče | 20 mm |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Materiál piestu | guma, plstené tesnenie |
| Materiál trysky | ABS |
| Materiál piestnice | zliatina železa |
| Materiál rukoväte | PP |
| Tvar dýzy | rovno |
| Aplikácia | precízne nanášanie mált, omietok a tmelov najmä na ťažko prístupných miestach, efektívne vypĺňanie veľkých škár, napr. pri dokončovaní ciest z kamenných platní |
| Aplikácia pokračovala. | alebo steny a iné kamenné konštrukcie |
| Symbol | 04451 |
Určené na presné nanášanie malty, omietky, tmelu najmä na ťažko prístupných miestach. Používa sa pri stavebných, dokončovacích prácach, napr. na špárovanie, škárovanie rôznych typov povrchov.
- Telo z PVC
- Rukoväť z PP
- Výstupná tryska z ABS plastu
- Oceľová piestna tyč s priemerom 20 mm
- Priemer stláčadla: 60 mm
- Dvojitý gumový piest s plsteným tesnením vhodný na vytláčanie veľkého množstva hustých hmôt
- Priemer výstupnej dýzy 10 mm
- celková dĺžka: 660 mm
Určené použitie/aplikácia
Na efektívne vyplnenie veľkých škár, napr. pri dokončovaní ciest alebo múrov z kamenných dosiek a iných kamenných konštrukcií. Veľké nepravidelné škáry sa pomocou extrudéra vyplnia rýchlo a efektívne.
Na efektívne vyplnenie veľkých škár, napr. pri dokončovaní ciest z kamenných dosiek alebo stien a iných kamenných konštrukcií. Na rýchle a efektívne vyplnenie veľkých nepravidelných škár. V závislosti od konzistencie nanášaného materiálu natiahnite alebo naneste zmes do nádoby a stlačením piestu zaveďte zmes do vyplňovaných plôch.