| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Min. grubość fugi | 1.5 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 45x25x1,5 mm |
| Kapacita | 10 l |
| Rozmery vedra | 385x255x195 mm |
| Materiál | EP |
| Počet kusov v sade | 900 |
| Nastavte obsah | klipsy x900 |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | 04724 |
Klipy nivelačného systému, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché kladenie dlaždíc. Súprava obsahuje 900 kusov rozoberateľných klipov. Pomáha odstraňovať nerovnosti povrchu. Je určená pre keramické, porcelánové, kameninové, rektifikované podlahové a stenové obkladačky rôznych rozmerov a hrúbok v rozsahu 7-14 mm. Systém nahrádza tradičné krížiky. Zabraňuje posunom počas inštalácie a tuhnutia lepidla a urýchľuje pokládku obkladov a dlažieb s dokonalými škárami a rovinnosťou. Nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Môže sa používať na stenách a podlahách a jeho inštalácia je jednoduchá pri akejkoľvek úrovni zručnosti.
- výška klipu: 45 mm
- šírka klipu: 25 mm
- rozmery základne klipu: 24x25 mm
- hrúbka klipu: 1,5 mm
- počet klipov: 900 ks
- farba klipu: sivá
- minimálna šírka spoja: 1,5 mm
- pre hrúbku obkladačiek: 7-14 mm
- objem vedra: 10 l
- dĺžka vedra: 385 mm
- šírka vedra: 255 mm
- výška lyžice: 195 mm
- materiál klipu: PE
- materiál vedra: PP
- Hmotnosť súpravy: 2,72 kg