| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Min. grubość fugi | 2 mm |
| Hrúbka dosky max | 14 mm |
| Rozmery | 45x25x2 (klip), 66x21x11 (klin) mm |
| Kapacita | 10 l |
| Rozmery vedra | 385x255x195 mm |
| Materiál | PE (klip), PP (klin) |
| Počet kusov v sade | 700+200 |
| Nastavte obsah | klipsy x700, kliny x200, uchopovač |
| Aplikácia | keramické obklady, porcelánová kamenina, rektifikované obklady a dlažby |
| Symbol | 04728 |
Systém na vyrovnávanie dlaždíc, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché kladenie dlaždíc. Súprava pozostáva zo 700 kusov odlamovacích svoriek, 200 kusov opakovane použiteľných klinov a klieští, ktoré uľahčujú a urýchľujú pokládku. Systém pomáha odstrániť nerovnosti povrchu. Je určený pre keramické, kameninové, rektifikované podlahové a stenové obkladačky rôznych rozmerov a hrúbok od 7 do 14 mm. Systém nahrádza tradičné krížiky. Zabraňuje posunom počas inštalácie a tuhnutia lepidla a urýchľuje pokládku obkladov a dlažieb s dokonalými škárami a rovinnosťou. Nie sú potrebné žiadne ďalšie nástroje. Môže sa používať na stenách a podlahách a jeho inštalácia je jednoduchá pri akejkoľvek úrovni zručnosti.
- výška klipu: 45 mm
- šírka klipu: 25 mm
- rozmery základne klipu: 24x25 mm
- hrúbka klipu: 2 mm
- počet klipov: 700 ks
- farba klipu: modrá
- počet klinov: 1 ks 200 ks
- dĺžka klinu: 66 mm
- šírka klinu: 21 mm
- maximálna výška klinu: 11 mm
- farba klinu: žltá
- minimálna šírka spoja: šírka klinu: 2 mm
- pre hrúbku dlaždice: 7-14 mm
- objem vedra: 10 l
- dĺžka vedra: 385 mm
- šírka vedra: 255 mm
- výška lyžice: 195 mm
- materiál klipu: PE
- materiál klinu: PP
- Hmotnosť súpravy: 3,09 kg