| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | 04712, 04713, 04714, 04715, 04716, 04717, 04718, 04723, 04724, 04728, 04729, 04730, 04731, 04732, 04734, 04735, 04736, 04737, 04739, 04740, 04741 |
| Dĺžka | 190 mm |
| Thickness | 30 mm |
| Rozstup čeľustí | 14-54 mm |
| Materiál | POM |
| Aplikácia | vyrovnávacie keramické dlaždice |
| Symbol | 04746 |
Účinné, rýchle a ľahko použiteľné lisovacie kliešte pre nivelačný systém obkladačiek. Výrazne uľahčujú lisovanie klinov na príchytkách.
- Celková dĺžka: 190 mm
- celková hrúbka: 30 mm
- rozsah čeľustí: 14-54 mm
- upínacia skrutka: M6 so šesťhrannou hlavou
- hmotnosť: 125 g