| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 4 mm |
| Dĺžka | 80 mm |
| Pracovná šírka | 4 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál čepele | karbid volfrámu |
| Aplikácia | kamenina, sklo, keramika |
| Symbol | 05540 |
Vrták na sklo a glazúru značky Vorel s priemerom 4 mm vyrobený z kvalitnej ocele.
Vrták má valcové montážne skľučovadlo, pracovná časť je vyrobená z karbidu volfrámu.
Použitie:
Na vŕtanie do skla a mäkkých keramických výrobkov.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.