| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 10 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Pracovná šírka | 10 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál čepele | karbid volfrámu |
| Aplikácia | kamenina, sklo, keramika |
| Symbol | 05600 |
Vrták na sklo a glazúru Vorel s priemerom 10 mm z vysokokvalitnej ocele
- vrták s valcovým uložením, pracovná časť zo spekaného karbidu
- na vŕtanie do skla a mäkkej keramiky
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.