Kamera s vysokým rozlíšením a automaticky nastaveným pohľadom smerom nahor pre dôkladné prehliadky a dokumentáciu
Veľké rozlíšenie 1280 x 720 pixelov poskytuje jasne viditeľnú kvalitu obrazu na 5" displeji
Jedinečná funkcia AutoUp umožňuje optimálnu priestorovú orientáciu tým, že obrázok automaticky otočí na zvislo
Ideálne pre náročné pracovné podmienky vďaka ochrane proti prachu a vode
Technické špecifikácie
| Napätie (V) | 12 |
| Kapacita batérie (Ah) | 2,0 |
| Počet batérií | 1 |
| Typ nabíjačky | GAL 12V-40 Professional rýchla nabíjačka |
| Veľkosť displeja (palce) | 5" (1280 x 720 px) |
| Priemer kamery | 8.3 mm |
| Dĺžka káblov kamery | 150 cm |
| Zorné pole (FOV) | 75 ° |
| Zaostrenie | 30 - 80 mm |
| Zdroj dokumentácie | Fotografia / Video |
| Rozlíšenie fotografie (px) | 1280 x 720 |
| Rozlíšenie videa, výška (px) | 1280 x 720 |
| Prevod dát | USB-C® / Micro-SD karta |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode, kábel kamery | IP 67 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode, nástroj | IP 54 |
| Maximálna doba ponorenia kábla kamery | diesel, benzín, motorový olej, AdBlue®, etylalkohol, morská voda (26,5% obsah soli) |
| Hmotnosť (kg) | 0,70 |
Dodáva sa v: L-BOXX 136 skrinke, 1 x batéria GBA 12V 2.0Ah, hák, magnet, zrkadlo