Všestranná priama brúska: pohodlná, bezpečná a vysoko výkonná.
Jednoduchá a pohodlná výmena príslušenstva s praktickou funkciou upevnenia hriadeľa
Ergonomický nástroj s vysokým brúsnym výkonom 750 W
Bezpečný z každého hľadiska vďaka kontrole návratového úderu, mäkkému štartu a ochrane pred opätovným štartom
Všestranné použitie vďaka výberu otáčok a dlhému, štíhlemu brúsnemu hriadeľu
Ideálny pre náročné kovové a kamenárske práce, aj na úzke miesta
Technické údaje
| Napätie (V) | 230 |
| Počet otáčok (ot/min) | 33.000 |
| Výkon (W) | 400 |
| Priemer krku hriadeľa | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho tela | 25 mm |
| Priemer upínaciej matice pre kľúč | 17 mm |
| Priemer upínacieho hriadeľa pre kľúč | 15 mm |
| Max. priemer leštiaceho nástroja | 50 mm |
| Priemer priloženého upínacieho zariadenia | 6 mm |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
Dodávané s: 1 x imbusový kľúč, 6 mm upínacia patrona s holandskou maticou, kartónová krabica