| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 68-112 cm |
| Veľkosť čepele | 100x18 mm |
| Priemer hriadeľa | 22 mm |
| Materiál čepele | oceľ |
| Materiál hlavy | hliníkový |
| Materiál rukoväte | ABS |
| Materiál hriadeľa | oceľ |
| Teleskopický | áno |
| Typ čepele | zlomený |
| Aplikácia | odstraňovanie nečistôt z okien, dlaždíc a iných tvrdých povrchov |
| Symbol | 06799 |
Teleskopická škrabka na odstraňovanie nečistôt zo skla, dlaždíc a iných tvrdých povrchov
- šírka čepele je 100 mm
- montážna hlava čepele je vyrobená z hliníka a je namontovaná na teleskopickej rukoväti z oceľovej rúrky s priemerom 22 mm
- nastaviteľná dĺžka od približne 68 do 112 cm
- na rukoväti sú namontované profilované plastové pracovné rukoväte
- na škrabku je možné namontovať odlamovací nôž z 18 mm čepele
Ak chcete zväčšiť dĺžku škrabky, uvoľnite plastovú maticu pod hlavou a potom roztiahnite rukoväť na požadovanú dĺžku.