| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 85 mm |
| Dĺžka | 400 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | zinokovaný, maľované |
| Veľkosť držiaka náradia | 8 mm |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Aplikácia | farby |
| Symbol | 09080 |
Miešadlo z pozinkovaných oceľových tyčí na miešanie rôznych typov farieb.
Určené na prácu s miešačkami alebo vŕtačkami.