| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | kostrové |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 230 mm |
| priemer rúry | 49 mm |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | 09150 |
Ľahký extrudér na hmotu z plechu, vhodný pre typické 300 ml skúmavky s dĺžkou 230 mm so silikónom alebo lepidlami.
Na vytláčanie:
- hustých hmôt
- lepidlá
- silikóny
- tmely
Na použitie pri renovácii a dokončovacích prácach