| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | rúrkový |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 230 mm |
| priemer rúry | 49 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | 09160 |
Extrúder s rúrkovou konštrukciou umožňuje vytláčanie zmesí uzavretých v rúrkach, vreciach alebo aplikovaných vo veľkom.
Na vytláčanie
- hustých hmôt
- lepidlá
- silikóny
- tmely
Používa sa pri renováciách a dokončovacích prácach.