| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 30 m |
| Rodzaj | valcované |
| Dĺžka pásky | 30 m |
| Šírka pásky | 10 mm |
| Materiál pásky | oceľ |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | NIE |
| Aplikácia | geodetické meranie |
| Symbol | 13300 |
30 m dlhá a 10 mm široká oceľová páska s kľukou na zasúvanie a ostrým hrotom na osadenie meradla do zeme.
Otvorené puzdro umožňuje čistenie pásky a zabraňuje hromadeniu nečistôt a poškodeniu meradla.
- Farba pásky: biela
- otvorené puzdro, vyrobené z plastu