| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-150 mm |
| Presnosť merania | ±0.05 mm |
| Materiál | PP |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Vernierova stupnica | 0.05 mm, 1/128" |
| Typ čítania | tradičné |
| Aplikácia | vykonávanie externých meraní, vykonávanie vnútorných meraní, vykonávanie výškových meraní, vykonávanie hĺbkových meraní |
| Symbol | 15120 |
150 mm strmeň vyrobený z polypropylénu. Určený na vonkajšie, vnútorné, výškové a hĺbkové merania.
- rozsah merania: 0 - 150 mm
- presnosť: (+/-) 0,05 mm
- stupnica nónia: 0,05, 1/128".