| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne zaťaženie | 32 kg |
| Dĺžka pásky | 1 m |
| Šírka pásky | 6 mm |
| Materiál | PVC |
| Merná jednotka | kilogramov, libier |
| Nastavte obsah | Zariadenie na váženie, zvinovací meter |
| Symbol | 15301 |
Pružinová váha do 32 kg vyznačená na číselníkovej stupnici v krokoch po 0,5 kg. Obsahuje oceľovú cievku dlhú 1 m. Na meranie dĺžok v rozsahu 1 m a hmotností do 32 kg. Odporúčané pre rybárov alebo na predbežnú kontrolu veľkosti batožiny.
- Telo z plastu
- háčik z chrómovaného drôtu fi 3,4 mm
- merací pásik sa navíja až do dĺžky 100 cm
- páska sa po meraní automaticky zasunie
Princíp činnosti: zaveste predmet na háčik a odčítajte nameranú hodnotu na číselníkovej stupnici.
Upozornenia na používanie:
Ponúkaný tlakomer nie je meracím prístrojom v zmysle "zákona o meradlách".