| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Počet krokov | 3 |
| Rozmery po rozložení | 115x47.5x65 cm |
| Výška | 1.15 m |
| Výška v zloženom stave | 125 cm |
| Hrúbka profilu | 0.8 mm |
| Rozmery kroku | 36x26 mm |
| Medzera medzi krokmi | 20 cm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Protišmyková podložka | áno |
| Mäkká rukoväť | áno |
| Ochranný držiak | áno |
| Protišmyková noha | áno |
| Teleskopický | NIE |
| Symbol | 17733 |
3-stupňový rebrík 17733 od spoločnosti VOREL.
Rebrík má 3 stupne s rozmermi 36x26 cm, ktoré sú navyše vybavené protišmykovými podložkami. Vďaka tomu na ňom môžete stáť s istotou a stabilne bez obáv z pošmyknutia alebo zakopnutia. Dodatočný ochranný držiak v hornej časti rebríka s mäkkou špongiovou výstelkou chráni pred pádom a zároveň sa veľmi pohodlne prenáša.
Nohy majú špeciálne tvarované pätky, ktoré výrazne zvyšujú stabilitu rebríka a zabraňujú jeho pošmyknutiu na zemi.
Zabudovaný blokovací mechanizmus zabraňuje sklopeniu rebríka počas používania, čo ďalej zvyšuje bezpečnosť práce.
Každý schodík má pod sebou dodatočnú výstuž na zvýšenie pevnosti. Vďaka tomu je rebrík schopný uniesť až 150 kg a je obzvlášť užitočný pri:
- skladoch s nízkym skladovaním
- predajniach
- servisných miestach
- dielňach
- domácnostiach
- drobné rekonštrukčné práce.
Umožňuje vám ľahko, pohodlne a bezpečne dosiahnuť na vyššie produkty. Je veľmi užitočný aj pri čistení alebo drobných renováciách.
Rebrík má v rozloženom stave rozmery 115x47,5x65 cm a v zloženom stave je vysoký len 125 cm. Vďaka tomu nezaberá veľa miesta pri skladovaní alebo preprave a manipulácii.
Stupne sa nachádzajú vo výške:
Merané od podlahy na vysunutom rebríku.