| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozmery | 180x180x250 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Thickness | 2.5 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | NIE |
| Aplikácia | strešná krytina, meracie práce, značkovacie práce |
| Symbol | 18377 |
Hliníková uholníková tyč (excentrická) s pätkou na meranie a rysovanie pri pokrývačských, tesárskych a stolárskych prácach.
- rozmery: 180 x 180 x 250 mm
- hrúbka: približne 2,5 mm
- milimetrové a palcové delenie trvalo vyznačené na hranách na tesárske a pokrývačské merania
- Lakovaný povrch uholníka