| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozmery | 300x28x1.8 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| šírka | 28 mm |
| Thickness | 1.8 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Aplikácia | na meracie a značkovacie práce |
| Symbol | 19765 |
Pevné hliníkové pravítko s celkovou dĺžkou 300 mm s milimetrovým delením do 300 mm na spodnom okraji a palcovým delením do 12" na hornom okraji. Určené na meranie a rysovanie.
- tlačené delenie
- šírka 28 mm
- hrúbka 1,8 mm
- má otvor na zavesenie
K dispozícii aj v dĺžkach 150, 600 a 1000 mm.