| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | dláto |
| Dĺžka | 250 mm |
| Pracovná šírka | 40 mm |
| Priemer | 14 mm |
| Typ držiaka nástroja | SDS-Plus |
| Materiál | 40CrV |
| Povrchová úprava | stvrdnuté |
| Aplikácia | betón |
| Symbol | 23592 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.