| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 450 mm |
| Thickness | 0.9 mm |
| Počet zubov na palec | 7 TPI |
| Počet rezných hrán | 3 |
| Materiál čepele | stal 65Mn |
| Povrchová úprava | potiahnuté PTFE |
| Tvrdosť | 46-48 HRC |
| Tvrdosť pracovnej časti | 50-54 HRC |
| Materiál rukoväte | TPR, ABS |
| Rzaz | 1.6 mm |
| Žiadne zasekávanie | áno |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva |
| Symbol | 28386 |
Klasická ručná píla na rezanie dreva, takzvaná píla na plátovanie.
- dĺžka pílového listu 450 mm
- pílový list vyrobený z mangánovej ocele 65 Mn s trvalým teflónovým povlakom PTFE na zníženie trenia a urýchlenie rezania
- zuby naostrené v troch rovinách na agresívne rezanie v oboch smeroch
- ergonomická rukoväť z ABS a TPR plastov
- tvrdosť pracovnej časti 50 - 54 HRC
- stupnica 7 tpi
- píla na rezanie dreva a materiálov na báze dreva, ako aj niektorých plastov
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.