| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 200 kg |
| Rozmery po rozložení | 100x10x75 cm |
| Výška | 75 cm |
| Dĺžka | 100 cm |
| Hrúbka profilu | 2 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | zinokovaný, lakované |
| Materiál pracovnej dosky | guma |
| Typ pracovnej dosky | protišmykový |
| Rukoväť na prenášanie | áno |
| omša | 6 kg |
| Symbol | 29401 |
Skladacia pracovná základňa s rozmermi 100 x 10 x 75 cm (v rozloženom stave).
Stabilná a funkčná a vďaka možnosti zloženia sa ľahko prepravuje.
Súprava obsahuje dve základne.
Ďalšie informácie:
- vyrobené z pozinkovaného lakovaného oceľového plechu s hrúbkou 2 mm
- Nosnosť: max. 200 kg max.
- funkčné rukoväte na prenášanie
- pracovná plocha s protišmykovým gumovým povrchom
- hmotnosť súpravy: cca 6 kg