| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 60 kg |
| Výška | 68-105 mm |
| Rozmer profilu | 30x30 mm |
| Šírka rolky | 60 cm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | zinokovaný, lakované |
| Dokončenie pracovnej časti | pochrómované |
| omša | 4.5 kg |
| Symbol | 29410 |
Kovová podpera s transportným valcom (hriadeľom) na podopretie dlhých obrobkov počas spracovania, napr. na stole píly alebo frézky. Nosnosť približne 60 kg.
Výška podpery nastaviteľná od 68 do 105 cm, šírka valca 29 cm. Nohy z pozinkovaného a lakovaného oceľového plechu, profil 30 x 30 mm.
- Maximálne zaťaženie: 60 kg.
- Rozsah výšky podpery: 68 - 105 cm
- Šírka valca: 29 cm
Určenie:
Na podopieranie dlhých obrobkov počas obrábania, napr. pri pílení alebo frézovaní.