| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 450 g |
| Dĺžka hlavy | 140 mm |
| Hrúbka hlavy | 28x28 mm |
| Dĺžka | 365 mm |
| Povrchová úprava | polerowana |
| Materiał obucha | uhlíková oceľ #45 |
| Dokončenie hlavy | skrášlené, povrchová úprava |
| Materiál hriadeľa | oceľ, ABS, TPR |
| Magnet | áno |
| Symbol | 32610 |
Hlava kladiva a hriadeľ sú monoliticky zostavené, vyrobené z ocele 45#. Obdĺžnikové kladivo s priečne sekaným povrchom. Magnetický držiak klincov v hornej časti. Vyťahovač klincov na zadnej strane kladiva. Rukoväť z ABS plastu s protišmykovými aplikáciami z TPR. Spojenie rukoväte s hriadeľom spevnené priečnou skrutkou.
- dĺžka: 365 mm
- dĺžka úderovej dosky: 140 mm
- hrúbka úderníka: 28x28 mm
- materiál úderníka: uhlíková oceľ
- povrchová úprava šľahača: leštený, lakovaný
- materiál rukoväte: oceľ, ABS, TPR
- magnet na upevnenie klinca
- hmotnosť: 450 g