| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 140 mm |
| Pracovná výška | 150 mm |
| Dĺžka | 110 cm |
| Hrúbka pracovnej časti | 2 mm |
| Materiál pracovnej časti | oceľ |
| Materiál hriadeľa | kov, PVC |
| Typ hriadeľa | T |
| Symbol | 35668 |
Ručný vrták sa používa pri zemných prácach: výsadbe stromov a kríkov, terénnych úpravách, vŕtaní studní, vŕtaní dier pre plotové stĺpiky atď.
Ručný vrták je vyrobený z kvalitnej ocele. Pohodlná rukoväť zaisťuje pohodlnú prácu.