| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovný priemer | 170 mm |
| Pracovná výška | 220 mm |
| Dĺžka | 112 cm |
| Hrúbka pracovnej časti | 2 mm |
| Materiál pracovnej časti | oceľ |
| Materiál hriadeľa | kov, PVC |
| Typ hriadeľa | T |
| Symbol | 35670 |
Ručný pôdny vrták F 170 Florange. Má kovovú rukoväť a špirálový vrták s priemerom 17 cm. Pohodlné plastové rukoväte zabezpečujú pohodlnú prácu.
Určené použitie:
Je určený na ručné vŕtanie otvorov do zeme pre stĺpiky, sušiaky, výsadbu rastlín atď.