| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pracovná šírka | 215 mm |
| Veľkosť | 980x215 mm |
| Dĺžka | 980 mm |
| Hrúbka plechu | 0.5 mm |
| Priemer hriadeľa | 19 mm |
| Materiál | železo, ABS |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| Typ hriadeľa | T |
| Aplikácia | vytrhávanie buriny |
| Symbol | 35673 |
Oceľový vytrhávač buriny značky FLO vám umožní efektívne a ľahko vytrhávať burinu na záhrade. Vytrhávač buriny má čepele, ktoré vám umožnia pracovať s presnosťou bez toho, aby ste sa museli pri práci ohýbať.
- T-rukoväť
- rozmery: 98 x 21,5 cm
- priemer: 19 mm