| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Typ montáže | neustále |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | kompaktný |
| omša | 4.5 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | 36032 |
Zámočnícky zverák 150 mm. Umožňuje upnutie materiálu pri vŕtaní, rezaní, brúsení atď. Nepostrádateľný v každej dielni.
- Trvalo pripevnený k doske stola
- vyrobené z liatiny
- ťahaná skrutka so špeciálnym závitom
- čeľuste z kalenej ocele
- lakovaný povrch zveráka
Parametre:
- veľkosť čeľustí [mm]: 100
- materiál: liatina
- typ upínania: pevné
- max. otvor [mm]: 100
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.