| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 50x300 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 50 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiál čeľuste | liatina |
| Materiál rukoväte | drevo |
| Zakončenie rukoväte | lakované |
| DIN | 5117 |
| Symbol | 37104 |
Tesárska svorka 50x300mm Čeľuste zo špeciálnej liatiny, stabilná pozinkovaná oceľová lišta a upínacia skrutka s kyvadlovou prítlačnou doskou - zaručujú efektívnu a účinnú prácu. Lakovaná drevená rukoväť vystužená kovovou krytkou Na účinné upínanie materiálu pri montáži, obrábaní, lepení.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.