| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 120x1000 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 120 mm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Materiál čeľuste | liatina |
| Materiál rukoväte | drevo |
| Zakončenie rukoväte | lakované |
| DIN | 5117 |
| Symbol | 37113 |
Tesárska svorka 120x1000mm Čeľuste zo špeciálnej liatiny, stabilná pozinkovaná oceľová lišta a upínacia skrutka s kyvadlovou prítlačnou doskou - zaručujú efektívnu a účinnú prácu. Lakovaná drevená rukoväť vystužená kovovou krytkou Na účinné upínanie materiálu pri montáži, obrábaní, lepení.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.