| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 80x300 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 80 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiál čeľuste | liatina |
| Materiál rukoväte | drevo |
| Zakončenie rukoväte | lakované |
| Symbol | 37380 |
Stolárska svorka 300x80 mm Čeľuste zo špeciálnej liatiny, stabilná pozinkovaná oceľová lišta a upínacia skrutka s kyvadlovou prítlačnou doskou - zaručujú efektívnu a účinnú prácu. Lakovaná drevená rukoväť vystužená kovovou krytkou Na účinné upínanie materiálu pri montáži, obrábaní, lepení.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.