| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | AT |
| Rozsah práce | 0-60 mm |
| Veľkosť | 9" |
| Dĺžka | 225 mm |
| Pracovná šírka | 70 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Aplikácia | zváranie |
| Symbol | 44400 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.