| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 600 mm |
| Veľkosť | 24" |
| Priemer rezu max | 8 mm |
| Materiál | uhlíkovej ocele |
| Dokončenie pracovnej časti | utwardzana |
| Symbol | 49600 |
Nožnice na strihanie mäkkého drôtu s priemerom do približne 8 mm.
- ramená z oceľových rúrok
- rukoväte s plastovými plášťami
- kĺbové čeľuste z kalenej ocele
- nožnice s nastaviteľným otváraním čeľustí
- na strihanie mäkkých drôtov a tyčí s priemerom do približne 8 mm
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.