| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 10, 13, 17, 19 mm |
| Dĺžka | 155, 185, 225, 235 mm |
| Thickness | 7, 9, 11, 11.3 mm |
| Šírka nástrčného kľúča | 20, 26, 32, 33 mm |
| Hrúbka očkového kľúča | 7, 9, 11, 11.9 mm |
| Hrúbka vidlicového kľúča | 3, 4, 7, 8 mm |
| Materiál | CrV |
| Povrchová úprava | pochrómované, leštené |
| Hrkajúci materiál | 60Si2Mn |
| Počet zubov | 72 |
| Prepínač smeru otáčania | NIE |
| Počet kusov v sade | 4 |
| Symbol | 52661 |
Ráčnové kombinované kľúče 4ks. 10-19 mm.
- vyrobené z chróm-vanádiovej ocele CrV
- račňa má 72 zubov
- chrómová povrchová úprava
- Kľúče 10 13 17 19 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.