| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Hrot šípky | rovnostranný |
| Veľkosť hrotu | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Dĺžka | 60 mm |
| Materiál | CrV 6150 |
| Počet kusov v sade | 8 |
| Symbol | 66113 |
Sada 8 nástrčných hlavíc 5-13 mm pre 1/4" rukoväť od spoločnosti Vorel.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.