| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | UVA |
| Aplikácia | vnútri |
| Sila | 41 W |
| Výkon žiarivky | 18 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Rozmery | 700x950x290 mm |
| Počet svetelných zdrojov | 2 |
| Vlnová dĺžka UV žiarenia | 365 nm |
| Pracovná oblasť | 150 m² |
| Napnutie insekticídnej siete | 2300 V a.c. |
| Prepínač | áno |
| Stojan/statív | NIE |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Vláknová kategória | T8 |
| Stupeň izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Životnosť vykurovacieho telesa | 8000 h |
| omša | 2.59 kg |
| Symbol | 67034 |
UVA insekticídna lampa s elektrostatickou mriežkou na likvidáciu hmyzu, ako sú komáre, mušky, osy, mole a iné. Zariadenie využíva výkonné žiarivky s vlnovou dĺžkou 365 nm, pracovným rozsahom 80m2 a životnosťou 8 000 h. Vyznačuje sa silným a účinným sieťovým napätím 2300 V.
ZDROJ SVETLA:
- pracovný rozsah 80m2 pokryje malé, stredné a veľké miestnosti
- 2 žiarivky UV-A 20W T8 BL (dlhá životnosť a veľmi účinná, atraktívna pre lietajúci hmyz a bezpečná pre ľudí.
- silný svetelný výkon a viditeľnosť takmer vo všetkých smeroch, aj smerom nahor
- UV žiarenie s vlnovou dĺžkou 365 nm najlepšie priťahuje hmyz
- žiarivky so životnosťou až 8 000 h vydržia niekoľko sezón
- výkon jednotky: 26 W, 220-240 V 50/60 Hz
- K dispozícii na zakúpenie žiarivka LUND 67056
DIZAJN A VLASTNOSTI:
- vysoké napätie mriežky: 2300 V
- Zabudovaný zásobník na hmyz s rýchlym vyberaním a vysypávaním obsahu
- možnosť zavesenia alebo postavenia
- kovová reťaz
- materiál: kovová sieťka na pozorovanie a ABS, ktorý je veľmi tvrdý a odolný voči poškriabaniu, nárazom, preliačeninám a rôznym chemickým látkam
- Tlačidlo ON/OFF
- rozmery výrobku: 70 x 95 x 29 cm
- napájací kábel: 1 m
VÝHODY INSEKTICÍDNYCH LÁMP SO SIEŤKOU:
- Svetlo UV-A je pre lietajúci hmyz atraktívne, dokáže ho prilákať k mriežke zo vzdialenosti niekoľkých alebo - pri niektorých modeloch - aj niekoľkých metrov
- žiadne emisie látok škodlivých pre životné prostredie - chemikálií a aerosólov - zaručujú bezpečnosť pre ľudí a zvieratá
- výrobok nevydáva žiadne škodlivé pachy
- veľké fluorescenčné trubice zabezpečujú dobrú viditeľnosť svetla UV-A
ĎALŠIE VÝHODY LAMPY 67034
- výsuvný box na hmyz
- žiadne zapustenie v hornej časti zabezpečuje lepšiu viditeľnosť svetla UV-A ako pri iných modeloch lámp
- žiarovku UV žiarivky možno vymeniť za žiarovku Lund 67056
APLIKÁCIE:
- domy
- škôlky
- záhrady, balkóny, terasy (počas jasných dní a nocí)
- reštaurácie
- obchody a pekárne
- kancelárie atď.
Insekticídne lampy, ktoré priťahujú hmyz pomocou UV lampy, majú najväčší rozsah pôsobenia a účinnosť v noci. Ak chcete dosiahnuť maximálne výsledky, umiestnite lampu mimo iných zdrojov svetla, elektrických aj prírodných. UV svetlo by malo byť dobre viditeľné.