| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | bezvreckový, rotujúci |
| Sila | 700 W |
| Tlak | 15 kPa |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Prúdenie vzduchu | 20 l/s |
| Sací výkon | 120 W |
| Rozmery | 330x230x260 mm |
| Kapacita nádoby na prach | 1.5 l |
| Typ filtra | Výdychový filter HEPA H13, vnútorný látkovo-hubový filter |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Rozsah vysávania | 7.8 m |
| Automatické navíjanie kábla | áno |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| Trieda účinnosti vysávania kobercov | E |
| Trieda účinnosti na vysávanie tvrdých podláh | A |
| Trieda reemisie prachu | F |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Ročná spotreba energie | 26.2 kWh/rok |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Akustická sila | 79 dB(A) |
| omša | 3 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, flexibilná hadica, kovová teleskopická trubica (max. 64 cm), kovová rúrka 24 cm, kefa na podlahy a koberce s vypínačom, párny štetec, parketová kefa so štetinami, |
| Obsah setu pokr. | kefa na srsť a vlasy, štrbinová kefa 2v1 |
| Symbol | 67090 |
Bezvreckový vysávačs cyklónovým systémom zabezpečuje dôkladné vysávanie rôznych typov povrchov. Je vybavený 3 filtrami, ktoré zaručujú účinnú filtráciu vzduchu a redukciu nečistôt. Kompaktné rozmery a dodávané príslušenstvo uľahčujú upratovanie ťažko prístupných a vysokých priestorov.
Vysávač sa vyznačuje veľmi dobrým výkonom vrátane triedy vysávania podláh A a energetickej triedy A
INFORMÁCIE:
- výkon: 700W
- 220-240 V 50/60 Hz
- sada 3 filtrov:
- Výfukový filter: HEPA H13
- vnútorný filter: tkanina a špongia
- bezvreckový vysávač - jednoduché a čisté vyprázdňovanie nádoby na prach
- Dĺžka kábla 5 m na vysávanie na veľké vzdialenosti
- rozsah vysávania: 7,8m
- funkcia automatického navíjania kábla
- rozmery vysávača: 33 x 23 x 26 cm
- objem nádoby na prach: 1,5 l
- Cyklónová technológia pre vysoký sací výkon spočívajúci vo vírivom pohybe nečistôt okolo filtra.
- Sací výkon: 120W
- tlak: 15 KPA
- prietok vzduchu: 20 l/s
- nastavenie prietoku vzduchu na rukoväti hadice umožňuje rýchle prispôsobenie sacieho výkonu typu čisteného povrchu
- držiak na tele vysávača pre veľkú hubicu s teleskopickou trubicou na jednoduché vertikálne skladovanie
HEPA filter (High Efficiency Particulate Air) H13 - vysokoúčinný filter pevných častíc v súlade s normou PN-EN 1822- 1:2009. Trieda H13 znamená účinnosť filtrácie vzduchu a redukciu škodlivín na úrovni viac ako 99,95 %.
Vysávač LUND spĺňa normy zavedené 1. septembra 2017 týkajúce sa ekologického dizajnu vysávačov. Ide o cyklónový vysávač najnovšej generácie, ktorý poskytuje účinné a tiché vysávanie s nízkou spotrebou energie.
Energetická trieda ERP2:
- Hladina hluku: <79
- Trieda energetickej účinnosti: A
- Trieda vysávania tvrdých podláh: A
- trieda vysávania kobercov: E
- trieda spätného uvoľňovania prachu: F
- ročná spotreba energie: 26,2 kWh
PRÍSLUŠENSTVO:
- flexibilná hadica
- kovová teleskopická rúra (max. 64 cm)
- kovová rúrka s dĺžkou 24 cm
- kefa na podlahy a koberce s vypínačom
- malá kefa
- Kefa na parkety so štetinami
- Kefa na vlasy a chlpy
- Štrbinová kefa 2 v 1 (možnosť výberu štrbinovej hubice alebo hubice s úzkymi štetinami)
VÝHODY
- účinný - vysoký sací výkon zabezpečuje efektívne vysávanie
- všestranné - široká škála hubíc sa osvedčí pri vysávaní rôznych povrchov a nečistôt.
- Pohodlný - dĺžka kábla 5 m poskytuje dlhý dosah vysávača 7,8 m. Rukoväť, nízka hmotnosť a kompaktné rozmery vysávača uľahčia jeho prenášanie alebo vysávanie napr. pavučín na strope. Ďalšou výhodou je kovový nadstavec, ktorý uľahčuje upratovanie vyšším osobám bez toho, aby sa museli ohýbať
- energetická úspornosť - energeticky úsporný motor zabezpečuje nízku spotrebu energie 26,2 kWh/rok.