| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | bezvreckový, rotujúci |
| Pracovný režim | max, eko |
| Sila | 200 W |
| Tlak | 10 (eko), 20 (max.) kPa |
| Napätie | 22.2 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Kapacita nádoby na prach | 0.35 l |
| Typ filtra | Výdychový filter HEPA H13, vonkajší sieťový filter z nehrdzavejúcej ocele |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ nabíjačky | sieť 100-240V~ 50/60Hz |
| Doba nabíjania | 4-4.5 h |
| Pracovný čas | 30 (eko), 12 (max.) min |
| Automatické navíjanie kábla | NIE |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Digitálny ovládací panel | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| omša | 3.2 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, kovová rúrka 64 cm, flexibilná hadica 44-130 cm, turbo kefa x2, štrbinová kefa, Plochá tryska 2v1, mop s nádobou na vodu, držiak na stenu |
| Symbol | 67121 |
Akumulátorový vysávač s bezkartáčovým motorom a cyklónovým systémom zabezpečuje dôkladné vysávanie rôznych povrchov. Filter HEPA H13 zaručuje účinnú filtráciu vzduchu a redukciu nečistôt.
- 2 v 1 - vertikálny a ručný vysávač
- Bezkartáčový motor (BLDC) s vynikajúcim výkonom a tichou prevádzkou <77 dB
- Bezvreckový systém na jednoduché vyprázdňovanie nádoby
- 2 režimy: MAX až na 12 minút a ECO až na 30 minút
- Hlava otočná o 90° na dosiahnutie ťažko prístupných miest
- 4 LED svetlá na jednoduché čistenie zle osvetlených povrchov
- nízka hmotnosť a tvarovaná rukoväť
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- možno umiestniť vertikálne bez podpery
- možnosť dokúpiť HEPA filter H13 (LUND 67122), turbo kefový valec (LUND 67123) a mikrovlákno (LUND 67124)
- príslušenstvo:
- široká turbo kefa na podlahy
- úzka turbo kefa na koberce, matrace, pohovky, kreslá a čalúnenie
- mop s nádržkou na vodu
- štrbinová hubica
- plochá hubica 2 v 1 so štetinami
- hliníková rúrka 64 cm
- flexibilná trubica 44-130 cm na ťažko dostupné miesta
- držiak na upevnenie na stenu
- nabíjačka