| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Vlastnosti | práčovňa, dúchadlá |
| Sila | 1200 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Pracovné vákuum | 17 kPa |
| Kapacita nádrže | 20 l |
| Kapacita nádrže na chemikálie | 3 l |
| Typ filtra | HEPA, emulzia |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Dĺžka kábla | 4.5 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 2.9 kg |
| Nastavte obsah | vysávač, ohybná hadica, predlžovacia trubica x2, úzka umývacia špička, umývacia kefa, úzky hrot, podlahová kefa, filtr x2 |
| Kompatibilné s | 67126 |
| Symbol | 67125 |
Vysávač Hoover na suché a mokré vysávanie, pranie a prácu ako fukár. Zátka na dne nádrže umožňuje ľahké vylievanie kvapaliny. Vysávač má funkciu oklepávania penového filtra.
- Typ prevádzky: suchá, mokrá
- funkcie: umývanie, fúkanie
- výkon: 1200 W
- suction power: 17 kPa
- prietok vzduchu: 26 l/s
- objem nádrže: 1,5 l: 20 l
- objem nádrže na chemikálie: 3 l
- Typ filtra: HEPA, penový
- Dĺžka kábla: 4.5 m
- 2 otočné kolieska, 2 kolieska na priamy chod
- 8 úložných otvorov na príslušenstvo (stierky)
- obsah súpravy: - vysávače s čistiacim prostriedkom:
- vysávač
- flexibilná hadica 150 cm Ø32 mm
- predlžovacia hadica 45 cm Ø32 mm 2 kusy
- úzka umývacia tryska so šírkou 9,5 cm
- umývacia kefa šírka 22 cm
- úzka stierka 10 cm
- podlahová kefa šírka 26,5 cm
- filter 2 ks
- Trieda elektrickej izolácie I
- stupeň ochrany: IPX4
- rozmery: 33x38x46 cm
- hmotnosť: 2,9 kg
- kompatibilný s Lund 67126