| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1200 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~400 ˚C |
| Vonkajšie rozmery | 350x360x180 mm |
| Priemer kameňa | 320 mm |
| Hrúbka kameňa | 10 mm |
| Kamenný materiál | cordierit |
| Regulácia teploty | áno |
| Nastavenie času (časovač) | áno |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| Pracovný čas | 0-15 min |
| Dĺžka kábla | 0.9 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| omša | 2.8 kg |
| Nastavte obsah | pec na pizzu, pizza kameň, panvica, špachtľa na pizzu 2x, okrúhly rezač na pizzu |
| Symbol | 67480 |
Pec umožňuje pripraviť lahodnú pizzu, ktorá je chuťou a kvalitou porovnateľná s pizzou pripravenou v profesionálnych reštauračných peciach. Teplota 400 °C, ktorá je v tradičných peciach nedosiahnuteľná, umožňuje pripraviť pizzu za niekoľko minút. Okienko vo veku umožňuje jednoduchú kontrolu stupňa prepečenia. Regulácia teploty a 2 typy plechov vám umožnia pripraviť aj iné pokrmy - koláče, mäso alebo hrianky.
INFORMÁCIE:
- Príkon: 1200 W
- Napätie: 220-240 V, 50/60 Hz
- 5-stupňová regulácia teploty
- Čas pečenia pizze: do 5 minút
- Čas pečenia mrazenej pizze: do 3 minút
- Maximálna teplota 400 °C - v tradičných rúrach nie je možná
- Dve vykurovacie telesá - horné a dolné - umožnia dosiahnuť rovnomernú teplotu
- Časovač (časovač): 0-15 minút - nevyhnutné na sledovanie času pečenia
- Intuitívny ovládací panel s 2 gombíkmi - ovládanie teploty a času
- Kameň na pizzu zo vzácneho minerálu kordieritu
- CORDIERIT - najodolnejší kameň na pizzu, ktorý je odolný voči teplotným výkyvom, takže do vyhriatej rúry môžete vložiť studený kameň bez rizika popraskania povrchu pokrmu.
- Možnosť dokúpenia ďalšieho kameňa na pizzu - LUND 67481
- Kastról vyrobený z kovu, ktorý je potiahnutý nepriľnavou vrstvou
PRÍSLUŠENSTVO:
- Kameň na pizzu - priemer 32 cm, hrúbka 1 cm
- Panvica s nepriľnavým povrchom (nepriľnavá) - vnútorný priemer 26 cm, vnútorná výška 2,5 cm - umožňuje prípravu aj iných pokrmov
- 2 šupky na pizzu - uľahčia umiestnenie pizze na horúci kameň a jej bezpečné vybratie
- Okrúhly krájač na pizzu - uľahčí krájanie pizze
KONŠTRUKCIA A ROZMERY:
- Priemer okna na veku: 13 cm
- 2-vrstvové sklo, spodná vrstva - borosilikátové sklo (odolné voči 600 °C), vrchná vrstva - tvrdené sklo (odolné voči 400 °C)
- Kontrolka termostatu
- Dve izolované bočné rukoväte na otváranie veka
- Šnúra: 90 cm
- Rozmery výrobku: 35 x 36 x 18cm