| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | uvolňovanie, variť, pečenie, vyprážanie, grilovanie |
| Sila | 1800 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 80~200 ˚C |
| Kapacita misy | 8 l |
| Kapacita koša | 5.2 l |
| Pracovný čas | 0-30 min |
| Vonkajšie rozmery zariadenia pripravené na prevádzku | 330x400x360 mm |
| Nepriľnavý povlak | áno |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| Regulácia teploty | áno |
| Nastavenie času (časovač) | áno |
| Automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Vhodné do umývačky riadu | áno |
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| omša | 5.1 kg |
| Nastavte obsah | fritéza bez tuku, rozdeľovač potravín |
| Symbol | 67573 |
Multifunkčná fritéza bez tuku, ktorá nielen frituje, ale aj rozmrazuje, ohrieva, pečie a griluje. Fritéza sa odporúča na prípravu hranolčekov, mäsa, rýb, zeleniny a koláčov.
- Príkon 1800 W na rýchlu prípravu jedál
- Až o 80 % menej tuku ako štandardná fritéza
- Objem koša: 5,2 l
- Objem misy: 8 l
- Rýchly ohrev a rovnomerné rozloženie tepla
- Intuitívne manuálne nastavenie teploty (80-200 °C) a času (0-30 min)
- Nepriľnavý povrch misy a koša.
- Jednoduché čistenie - príslušenstvo možno umývať v umývačke riadu
- Automatické vypnutie, keď fritéza dosiahne správnu teplotu, a obnovenie činnosti pri poklese teploty
- Svetelná kontrolka
- Pípnutie signalizujúce ukončenie ohrevu
- Ochrana proti prehriatiu
- Dvojitá uzamykacia rukoväť zabraňuje oddeleniu koša od misy.
- Dĺžka kábla: 1 m
- Rozmery fritézy: 33 x 40 x 36 cm (dĺžka x šírka x výška)
- Ďalšie príslušenstvo: rozdeľovač potravín rozdeľuje misu na 2 rovnaké časti
- Prvky z nehrdzavejúcej ocele na kryte
VZDUCHOVÉ MRAZENIE - profilovaný tvar fritézy a cirkulácia vzduchu zaisťujú rovnomerné ohrievanie, a preto sú potraviny zvonka chrumkavé a zvnútra jemné.
FRYŽOVANIE POTRAVÍN BEZ OLEJA - používajte málo oleja alebo žiadny olej.
RÔZNE POTRAVINY - vďaka miske a košu s variabilnou štruktúrou a širokému rozsahu regulácie teploty 80 - 200 °C môžete pripravovať rôzne pokrmy.
ZDRAVŠIA VÝBER - na rozdiel od tradičných fritéz nie je potrebné fritovanie, čo vám umožní pripravovať jedlo oveľa zdravším spôsobom. Jedzte zdravo a chutne
Tipy na používanie fritézy bez tuku:
- Používanie fritézy bez tuku na prípravu jedla poskytuje výhody v porovnaní s procesom prípravy jedla v tradičnej rúre alebo fritovaním.
- Zníženie hladiny cholesterolu. Vďaka použitiu nútenej cirkulácie vzduchu sa znižuje obsah tuku v potravinách a znižuje sa obsah cholesterolu.
- Úspora času a energie. Vďaka vysokej účinnosti metódy prípravy jedla s núteným obehom vzduchu možno znížiť spotrebu času a energie.
- Zachovanie chuti. Príliš dlhý čas a príliš vysoká teplota ľahko pripravia potraviny o chuť. Jednoduchou reguláciou času a teploty možno tento problém vyriešiť.
- Pridaním malého množstva tuku do pripravovaného jedla sa dosiahne jeho chrumkavosť pri varení. premiešaním surovín v polovici času prípravy sa zabezpečí ich rovnomerný ohrev.