| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | miešanie, odstránenie, pena na šľahanie, príprava nápojov |
| Sila | 700 W |
| Moc maksymalna | 1100 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kapacita kontajnera | 0.5 l |
| Kapacita mixéra | 0.5 l |
| Vonkajšie rozmery zariadenia pripravené na prevádzku | 205x55 mm |
| Materiál na bývanie | ABS |
| Typ čepele | 4-lúčový |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál metličky | nehrdzavejúca oceľ |
| Počet stupňov rýchlosti | turbo |
| Kapacita fľaše | 0.6 l |
| Materiál fľaše | Tritan bez BPA |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| Regulácia rýchlosti | áno |
| Dĺžka kábla | 1.1 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.6 kg |
| Nastavte obsah | mixér, kontajner, kuchynský robot s čepeľou, fľaša s čepeľou a uzáverom, okraj, metla, stojan na čepeľ a šľahač |
| Symbol | 67700 |
Multifunkčný ručný mixér Lund s maximálnym výkonom 1100 W a plynulou reguláciou rýchlosti zaručuje rýchlu a efektívnu prácu. Okrem základného príslušenstva je vybavený aj nožom a fľašou na rýchlu prípravu smoothie .
Informácie:
- Príkon: 700 W
- Maximálny výkon: 1100 W
- striedavý prúd 220-240 V, 50 Hz
- plynulé nastavenie otáčok
- Režim TURBO
- kryt: ABS, nerezová oceľ, pochrómované časti
- dĺžka kábla: 110 cm
- rozmery mixéra: 20,5 cm x 5,5 cm
Príslušenstvo:
- odolný nôž z nehrdzavejúcej ocele
- metla z nehrdzavejúcej ocele na šľahanie peny
- šľahacia nádoba (nádoba) 0,5 l
- Palička s nerezovou čepeľou s objemom 0,5 l
- 0,6 l fľaša z tritanu (bez BPA) s nerezovou čepeľou, nepriepustný uzáver
- držiak na príslušenstvo (šľahacia metla a nôž)
Výhody: V balení nájdete aj šľahač na šľahanie, ktorý je súčasťou balenia:
- multifunkčné - mixovanie, drvenie, šľahanie peny a príprava nápojov; uľahčuje prípravu hlavného jedla, polievky, dezertu a nápoja
- kvalitná práca - zaručená výkonným motorom s maximálnym príkonom 1100 W
- vzhľad - klasická čierna farba s prvkami z nehrdzavejúcej ocele sa hodí do každej kuchyne
- všestrannosť - plynulá regulácia otáčok umožňuje jednoduché prispôsobenie sa mixovanému jedlu
- skladovanie - držiak na čepele a šľahacie metly na jednoduché uskladnenie príslušenstva
Príprava smoothie - vďaka prídavnej čepeli, fľaši a nepriepustnému uzáveru pripravíte lahodné smoothie, džús alebo mliečny kokteil v priebehu niekoľkých sekúnd.
- Nasaďte nôž na mixér a vložte ovocie alebo zeleninu do bidonu. Odporúčame tiež pridať vodu, mlieko alebo iný produkt s konzistenciou smoothie.
- Naskrutkujte bidón na mixér a vertikálne mixujte, kým nezískate požadovanú konzistenciu.
- Odskrutkujte bidón, potom nasaďte uzáver a vychutnajte si lahodný nápoj "na cestách".