| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 150 W |
| Moc maksymalna | 200 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Počet stupňov rýchlosti | 5 |
| Vonkajšie rozmery zariadenia pripravené na prevádzku | 140x85x200 mm |
| Materiál na bývanie | ABS |
| Pracovný režim | manuál |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| Dĺžka kábla | 0.8 m |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| omša | 0.67 kg |
| Nastavte obsah | ručný mixér, metla x2, miešadlo x2, základňa pre mixér a príslušenstvo |
| Symbol | 67780 |
Viacúčelový a veľmi praktický mixér so základňou na pohodlnejšie skladovanie. Ideálny na miešanie prísad, šľahanie peny a miesenie cesta. Päť úrovní rýchlosti vám umožní prispôsobiť rýchlosť vykonávanej práci
INFORMÁCIE:
- Výkon: 150-200W
- napätie: 220-240 V 50/60 Hz
- 5 úrovní rýchlosti
- tlačidlo uvoľnenia hrotu
- dĺžka kábla: 80 cm
- rozmery výrobku: 14 x 8,5 x 20 cm
- účinný chladiaci systém
- robustný kryt z ABS plastu
- pohodlná rukoväť a ergonomický tvar
- robustné kovové miešacie hroty
PRÍSLUŠENSTVO:
- 2 x šľahacia metla
- 2 x miešadlo
- základňa pre mixér a príslušenstvo
VLASTNOSTI:
- Miešanie
- Šľahanie peny
- Hnetenie cesta