| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1850-2200 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Kapacita | 1.8 l |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, sklo, PVC |
| Mierka | áno |
| Digitálny ovládací panel | NIE |
| LED podsvietenie | áno |
| Regulácia teploty | NIE |
| Prepínač | áno |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Otočná základňa | 360 ˚ |
| Možnosť schovania kábla | áno |
| Odnímateľný filter | áno |
| Dĺžka kábla | 0.8 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| omša | 1.1 kg |
| Symbol | 68172 |
Sklenená rýchlovarná kanvica s vnútorným LED prstencom, ktorý pri varení vody svieti modrou farbou. Vysoký výkon kanvice zabezpečuje rýchlejší ohrev vody.
- výkon: 1850-2200 W
- prúd v ampéroch: 220-240 V 50/60 Hz
- objem: 1,8 l
- materiály: borosilikátové sklo, nerezová oceľ, plast
- možnosť otáčania o 360 stupňov
- integrovaná varná doska
- tlačidlo zapnutia/vypnutia, automatické vypnutie pri vyvarení vody
- modrý LED krúžok vo vnútri kanvice
- odstupňovaný ukazovateľ hladiny vody
- Tlačidlo na otváranie veka
- vyberateľný a umývateľný filter
- Šnúru možno zasunúť pod základňu
- dĺžka kábla: 73 cm