| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 6 m |
| Výška | 180 mm |
| Veľkosť oka | 8x8 mm |
| Materiál | PVC |
| Počet kusov v sade | 16 |
| Nastavte obsah | Ochranná sieť odkvapov, háčik x15 |
| Symbol | 69851 |
Pevná ochranná sieť od spoločnosti Vorel na žľaby. Sieť na lístie je vyrobená z vysokopevnostného, ale ľahkého plastu (417 g siete+príslušenstvo). Okrem toho je vybavená 15 ľahko pripevniteľnými háčikmi, ktoré ju držia na mieste. Sieť je určená na ochranu odkvapov pred lístím, fóliou a inými nečistotami.
Obsah balenia
- Sieť na ochranu odkvapov
- 15 háčikov