| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 400 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2(F) x G1/2(F) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71801 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na teplú a studenú vodu. Schválená Štátnym hygienickým ústavom na styk s pitnou vodou. Dĺžka 400 mm. Maximálny tlak 1 MPa. Maximálna teplota 90 C. Priemerný prietok 32 l/min. Vnútorný priemer 8 mm a vonkajší priemer 12 mm. Pripojovacie závity: vnútorný 1/2" x vnútorný 1/2". Gumová hadica EPDM, poniklované mosadzné prípojky, gumové tesnenie EPDM. Je určená na pripojenie WC splachovačov alebo ventilov.
Určené použitie
Je určená na pripojenie splachovacích záchodových nádržiek alebo ventilov.
- Dĺžka [mm]: 400
- Veľkosť prípojky: 1/2 "F x 1/2 "F