| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 800 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2(F) x G1/2(F) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71804 |
Opletená flexibilná pripojovacia hadica z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na teplú a studenú vodu, certifikovaná PZH (Štátnym hygienickým ústavom ) pre styk s pitnou vodou. Gumová hadica z EPDM gumy, poniklované mosadzné prípojky, EPDM gumové tesnenie.
Určené použitie / aplikácia
Je určená na pripojenie splachovačov WC alebo ventilov.
Parametre
- Materiál: guma
- Dĺžka [mm]: 800
- Maximálny tlak [MPa]: 1
- Priemerný prietok [l/min]: 32
- Vnútorný priemer [mm]: 8
- Vonkajší priemer [mm]: 12
- Pripojovací závit: 1/2" vnútorný x 1/2" vnútorný