| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 400 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G3/8(F) x G3/8(F) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71815 |
Opletená flexibilná pripojovacia hadica z nehrdzavejúcej ocele na teplú a studenú vodu. Schválená PZH (Štátnym hygienickým ústavom) na styk s pitnou vodou. Gumová hadica z EPDM gumy, poniklované mosadzné prípojky, EPDM gumové tesnenie.
Určené použitie / aplikácia
Je určená na pripojenie splachovačov WC alebo ventilov.
Parametre
- materiál: guma
- dĺžka [mm]: 400
- priemerný prietok [l/min]: 32
- vnútorný priemer [mm]: 8
- vonkajší priemer [mm]: 12
- pripojovací závit: vnútorný 3/8" x vnútorný 3/8"