| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2(F) x G3/8(M) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71832 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocelepre vodovodné batérie. Je určená na teplú a studenú vodu.
- Je schválená PZH (Štátnym hygienickým ústavom) na styk s pitnou vodou.
Určené použitie
Je určená od pripojenia WC splachovačov alebo ventilov.
Parametre:
- Materiál: EPDM guma, poniklované mosadzné spoje, EPDM gumové tesnenie.
- Priemerný prietok [l/min]: 32
- Vnútorný priemer [mm]: 8
- Vonkajší priemer [mm]: 12
- Pripojovacie závity: vnútorný 1/2" x vonkajší 3/8"
- Dĺžka [mm]: 1000