| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G3/8(F) x G3/8(M) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71833 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocele. Vhodná na teplú a studenú vodu. Je schválená PZH (Štátnym hygienickým ústavom) na styk s pitnou vodou.
- dĺžka: 300 mm
- priemerný prietok: 32 l/min
- vnútorný priemer: 8 mm
- vonkajší priemer: 12 mm
- pripojovací závit: vnútorný 3/8" x vonkajší 3/8"
- gumové potrubie z EPDM gumy
- poniklované mosadzné prípojky
- gumové tesnenie EPDM
Určené použitie / aplikácia
Je určený na pripojenie WC splachovačov alebo ventilov.