| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 400 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G3/8(F) x G3/8(M) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71834 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocelepre vodovodné batérie. Je určená na teplú a studenú vodu.
- Je schválená PZH (Štátnym hygienickým ústavom) na styk s pitnou vodou.
Určené použitie
Je určená od pripojenia WC splachovačov alebo ventilov.
Parametre:
- materiál: EPDM guma, poniklované mosadzné spoje, EPDM gumové tesnenie
- priemerný prietok [l/min]: 32
- vnútorný priemer [mm]: 8
- vonkajší priemer [mm]: 12
- pripojovací závit: vnútorný 3/8" x vonkajší 3/8"
- dĺžka [mm]: 400